Hotelové produkty

Pro hotely

Chcete nabídnout svým hostům českou kvalitu?

Máte hotel či pension a rádi byste, aby Vaši návštěvníci byli příjemně překvapeni už při vstupu do svého pokoje? Chtěli byste je přivítat netradiční pozorností z čistě přírodních látek? Naše produkty - mýdlo, šampon, šlehaný kokosový tuk, mýdlové hoblinky do koupele - jsme zmenšili do hotelového standardu. Můžete tak ve svém ubytování potěšit hosty českou kosmetikou. Připravili jsme pro Vás možné varianty: 1. mýdla a šampony 2. masážní šlehaný kokosový tuk 3. mýdlové hoblinky, sole, bylinkové měšce do koupele Všechno baleno v přírodních materiálech, v barvách Vaší firmy a s logem na produktech. Vše předem konzultujeme - výběr bylin, balení, barvy, loga - tak, aby byla spokojenost oboustranná. Všechna vaše přání a představy s vámi rádi vyřešíme na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Originální produkty mýdlárny Rubens

Ubytovacím zařízením nabízíme speciální balení originálních produktů naší mýdlárny Rubens, přímo z náruče české přírody. Výběr druhu tuků i mýdel podle bylinek je čistě na Vás a k dispozici Vám jsou všechny z naší nabídky. Pro usnadnění výběru si můžete přečíst jednotlivé účinky bylinek v RUBENS HERBÁŘI nebo nás kontaktovat - velice rádi Vám pomůžeme.

NABÍDKA PRODUKTŮ PRO UBYTOVÁNÍ (VŠECHNY CENY JSOU BEZ DPH)

Kostičky z mýdla - možnost nejen mýdla, ale také tzv. mýdlo/šampon 2v1. Kostičky dále balíme do různobarevných papírů. Nahoru pak přijde "košilka" - další barevný papír s logem/obrázkem dle přání, na zadní straně je složení výrobku a informace o výrobci.
-barevná kombinace dle vlastního výběru
 
-varianta 25g (5x5x1,3 cm) - 23,14 Kč
-varianta 15g - 19,80 Kč
Kostičky z mýdla nebo mýdlo/šampon 2v1 zabalíme do krabičky z vlnitého papíru - tzv. "čočky". Dále dozdobíme mašličkou, páskem z barevného papíru nebo vlastní tištěnou etiketou. Logo/nápisy na přání. Na zadní straně je složení výrobku a informace o výrobci.
 
-mýdlo 25g v čočce - 23,14 Kč
 

Kostičky z mýdla nebo mýdlo/šampon 2v1 zabalíme do hygienického papíru. Ten se následně obalí pruhem z vlnitého papíru. Dále dozdobíme mašličkou nebo vlastní tištěnou etiketou, veškeré zdobení domluvíme podle vašich představ. Logo/nápisy také na přání. Na zadní straně je složení výrobku a informace o výrobci.

-mýdlo 25g (5x5x1,3 cm) - 23,14 Kč
-mýdlo 50g (5x5x2,5 cm) - 41,32 Kč
 

Náš masážní šlehaný kokosový tuk jsme pro vás připravili ve variantě 20g. Ideální množství pro hosty na dovolené. Kokosové tuky nabízíme v 6 různých variantách: černý pepř, borovice, eukalypt, cypřiš, rakytník a bergamot. Kokosové tuky stáčíme do skleniček s tmavým sklem. Dále na ně lepíme naše etikety - možnost potištění vlastním logem. Všechny produkty jsou označeny složením a informacemi o výrobci.

-sklenička kokosového tuku 20g - 41,32 Kč
 

Pro vaše ubytování nabízíme také produkty do koupele. K mýdlovým drtím přimícháváme bylinky dle naší nabídky. Drť se nasype do vany a rozpustí se, netvoří pěnu. Všechny drtě balíme do celofánu, zdobíme mašlí a cedulkou. Možnost opatřit etiketou s vlastním logem. Nabízíme také malé sole do koupele - sůl z Mrtvého moře, opět doplněná bylinami z naší nabídky. Poslední variantou jsou tzv. bylinkové měšce, ve kterých jsou smíchané obiloviny, byliny a mýdlové hoblinky. Měšec se zavěsí na kohoutek vany a skrze něj protéká voda. Všechny produkty jsou označeny složením a informacemi o výrobci.

-mýdlové hoblinky 25g - 15,40 Kč
-sůl do koupele 20g - 15,40 Kč
-bylinkový měšec - 15,40 Kč