Novinky

Nový uživatel

VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ V MÝDLÁRNĚ RUBENS

V tomto klidném zimním období bychom Vám rádi přinesli atmosféru jara, alespoň v podobě našich plánovaných akcí. Blíží se velikonoční čas. Co jsme pro Vás připravili?

Naprostá novinka: Výroba plstěného mýdla

ovčí vlna, přírodní nebo barvená Přírodní bylinkové mýdlo dle Vašeho výběru, které nejen krásně vypadá, ale mýdlo díky vlně více pění a jeho tvoření je určitě zábava. CENA za mýdlo a vlnu je 135,- Kč/osobu.

Dále vás naučíme jak si uplést vlastní pomlázku,

protože pomlázka, která vnikne pod vlastními prsty, je kouzelnější než jakákoliv koupená. Na pomlázku je potřeba si donést 15 slabých, vrbových proutků.

Dětem a kreativním dospělým tradičně nabízíme i zdobení vlastního mýdla s krabičkou (celková cena je 120,-Kč/osobu) nebo výrobu vlastního bylinkového oleje (celková cena je 160,- Kč/osobu).

S příchodem jara samozřejmě začínají rašit první bylinky, takže vás velice rádi uvidíme i na naší bylinkové zahrádce, kde si můžete k jednotlivým bylinkám přivonět a ochutnat je. Nebudou chybět ani naše chodníky na boso, které pro vás upravíme a rozšíříme o nové přírodniny. Po loňských pozitivních ohlasech otevřeme i pláž Růžovského baru a nabídneme vám domácí ovocné limonády, kafíčko nebo pivčo, které určitě osvěží. Těšíme se na shledání v nové sezóně v mýdlárně a pensionu Rubens.

Mydlarnarubens.cz © 2003-2018