Novinky

Nový uživatel

NABÍDKA TVOŘIVÉ DÍLNY MÝDLÁRNY RUBENS

pro skupiny nad 10 osob

Protože jsou všechny naše produkty ruční výroby a moc nás těší vlastnoruční práce, chtěli jsme tento zážitek a radost z tvorby zprostředkovat i ostatním. Rádi byste s pracovním či osobním kolektivem strávili příjemný čas? Chtěli byste pro svou třídu naplánovat originální výlet, na který budou mít památku? Pokud ano, připravili jsme pro vás několik variant, se kterými si užijete zábavu, oživíte kreativitu, vložíte do nich něco svého a hotový výrobek si samozřejmě odnesete domů.

Jako novinku jsme připravili Plstěné mýdlo.

Vyberete si jedno mýdlo z naší nabídky, které vám padne do oka. K plstění máme na výběr z několika barevných odstínů vlny, takže můžete popustit uzdu své fantazie a vytvořit opravdu pestré kousky. Celý proces plstění je jednoduchý, vyberete si barvy vlny, které chcete použít, obalíte jimi mýdlo a trochu namočíte. Díky mýdlové vodě, která vznikne třením, se jednotlivá vlákna vlny spojí krásně dohromady a vznikne mýdlo v plstěné žínce, která se zmenšuje společně s mýdlem a to díky ní i více pění.

 

Druhou variantou je Zdobení mýdla a krabičky.

Z nabídky našich bylinkových mýdel si vyberete jedno, které vám buď nejvíce voní, nebo přímo na nějaké kožní obtíže. Poté budete mít k dispozici různé tvary rydel, kterými si mýdlo originálním způsobem nazdobíte. Žádnému mýdlu nemůže chybět krabička, kterou si také zpestříte přírodninami dle své fantazie.

 

A pokud vás láká něco jiného než mýdlo, lze si u nás vyrobit
Vlastní léčivý bylinkový olej.

Na výběr máme z několika druhů bylinek a velice rádi vám o nich i jejich účincích povíme něco víc, abyste si mohli zvolit tu pravou pro vás. Sušená bylina se pak nasype na dno 250ml skleněné láhve a doleje se olivovým a mandlovým olejem, do kterého se bylinka krásně vylouhuje. Celou láhev si pak můžete barvami dozdobit podle své představy, třeba i jako dárek pro své blízké.

U všech tvořivých činností vám budeme samozřejmě k dispozici a rádi vám pomůžeme a poradíme.

Pro rodiny a menší skupiny (do 10 osob) není rezervace nutná - můžete přijít kdykoliv :) Pokud Vás je více než 10, prosíme o rezervaci, abychom se vám mohli plně věnovat. Rezervace a více informací na tel. 737 337 011, 604 783 281 nebo na mailu: info@mydlarnarubens.cz

Mydlarnarubens.cz © 2003-2018