Novinky

Nový uživatel

KREATIVNÍ A ZÁBAVNÝ VÝLET DO MÝDLÁRNY

Pokud byste s rodinou nebo známými rádi strávili čas netradičním způsobem, zveme vás do naší Mýdlárny Rubens v Růžové.

A co všechno vás čeká?..

  • Povídání o postupu při výrobě našich přírodních bylinkových mýdel a ostatních produktů
  • Základní pohled do světa bylin a jejich léčivých účinků
  • Chůze po chodnících naboso – uvnitř i venku
  • Možnost zdobení mýdla, plstění mýdla nebo výroby vlastního bylinkového oleje
  • Procházka po bylinkové zahrádce s možností ochutnávky
  • Příjemné posezení u plážového baru s domácími limonádami a občerstvením
  • A v neposlední řade možnost zakoupení našich produktů u nás v krámku

Kromě nádherné přírody, které se rozléhá všude kolem a určitě vykouzlí úsměv na tváři, jsme pro vás připravili několik zajímavých aktivit.
Všechny příchozivší velice rádi zasvětíme do výroby mýdla a dalších našich produktů. Našim cílem bylo poodkrýt celý proces výroby, a pro tyto účely jsme přesunuli všechny pomůcky, suroviny i vzorky jednotlivých produktů z výrobny (která je opravdu malá a návštěvníci se tam nevejdou) do větší místnosti, kde je dostatek prostoru i k posezení. Součástí povídání je lehký úvod do historie mýdla, náš postup při výrobě přírodních bylinkových mýdel a dalších produktů, pár tipů na domácí výrobu, pozvánka na chodníky na boso v naší bylinkové zahrádce a celkové představení naší filosofie.
Další aktivitou, kterou si naši návštěvníci rychle oblíbili, jsou různé workshopy. Nabízíme zdobení vlastního mýdla a krabičky, výrobu vlastního bylinkového oleje či plstění mýdla. V budově máme i menší krámek, kde si můžete naše ostatní produkty koupit domů. S výběrem a účinkami jednotlivých produktů a bylinek vám velice rádi poradíme.
S příchodem jara samozřejmě začínají rašit první bylinky, takže vás velice rádi uvidíme i na naší bylinkové zahrádce, kde si můžete k jednotlivým bylinkám přivonět a ochutnat je. Nebudou chybět ani naše chodníky na boso, které jsme pro vás upravili a rozšířili o nové přírodniny. Po loňských pozitivních ohlasech jsme otevřeli i pláž Růžovského baru a nabídneme vám domácí ovocné limonády, kafíčko nebo pivčo, které určitě osvěží. A protože bychom rádi ukázali krásu místní přírody, navodili pohodu a přátelskou atmosféru nabízíme možnost posezení na zelené trávě nebo u ohníčku s opékáním buřtů na klacíku – jako za starých časů.

Pokud vás náš návrh na výlet zaujal, rádi vás tu přivítáme.

Mydlarnarubens.cz © 2003-2018